1-700-500-549 
פתרונות-חדשניים

ציפוי מגן למשטחי שיש

בחרתם משטחי שיש חדשים למטבח או לחדר האמבט? כך תבטיחו שיבריקו ויהיו עמידים לאורך זמן 
 


עם ציפוי מגן השיש במטבח תמיד יראה חדש

כשמתכננים מטבח חדש או את ארונות האמבטיה, מעבר לציפייה לאיכות הארונות והנוחות המתלווה לשימוש בהם, ישנו הרצון לאריכות חיי משטחי השיש. החשש מנזקים בשיש הבוהק, הרצון לשמור עליו מבריק וחדש, ההימנעות משימוש בתבלינים או חומרים שעלולים להעכיר אותו ועוד, כל אלו פוגעים בחוויית השימוש ובהנאה המלאה מהמוצר.

אז למה להמשיך לפחד? הכירו את ה-Stone Shield, ציפוי מגן מיוחד לאבן שיש שיעניק לו הגנה מושלמת וישמור על המראה הנקי והמבריק לאורך שנים.   

מהו ה-Stone Shield  ?

מדובר בציפוי הגנה שקוף בעובי 100 מיקרון שנועד להגן על משטחי אבן ושיש משריטות, חומציות ובלאי. הציפוי, שאותו אתם בוודאי פוגשים המון ואפילו לא יודעים שהוא קיים, עשוי פוליאסטר איכותי העמיד גם בפני חום והוא נמצא בשימוש נרחב בתעשיות האירוח – על גבי שולחנות ומשטחי בר בבתי קפה, מסעדות, בתי מלון, פאבים ועוד. (איך חשבתם שהם שומרים עליהם מבריקים ויפים כל כך?)

היתרון הגדול בציפוי הוא בטכנולוגיה החדשנית שבה הוא מיוצר. הודות לכך אין בו כימיקלים, הוא בלתי חדיר לנוזלים, ניתן לניקוי מהיר ויעיל ומעניק הגנה מושלמת למשטחי שיש מפני פגיעות פיזיות (שריטות, ונדליזם), בלאי, חומציות ותבלינים, שומר על צבעו הטבעי של השיש לאורך זמן, משמר את הברק הטבעי ומגן על המשטח לאורך שנים.

מעצבי פנים רבים נתקלים בשאלה המטרידה הזו מצד לקוחותיהם – "האם השיש היקר שבחרנו יראה כך גם בעוד כמה שנים"?

עם ציפוי מגן Stone Shield הם יכולים לענות בבטחה "כן"! גם אם משטח השיש עדין ורגיש, גם אם הוא יקר מאוד, אפשר להגן עליו לאורך שנים ולהפוך אותו לעמיד, בוהק ויפה, בלי שריטות ובלי נזקים מיותרים, והכל באמצעות הדבקת ציפוי הגנה פשוט, יעיל וחכם.

למה אני צריך ציפוי מגן לשיש?

"התקנת ציפוי מגן אינה חובה כמובן אך היא מומלצת במקרים בהם מדובר במשטח שיש יקר, או שיש חדש במטבח, או בכל מקרה בו אתם מעוניינים לשמור ולהגן של השיש מפני נזקים יום-יומיים ונזקים מצטברים, במטרה לשמור על מראה נקי וטבעי לאורך שנים".

האם שכבת ההגנה לשיש נראית לעין?

"לא, ציפוי המגן הינו שקוף לחלוטין ואינו נראה כלל לעין, כך שהשיש ישמור על מראה אחיד, נקי ומבריק ואף אחד אחר מלבדכם לא ידע כלל שהוא מוגן".

האם הציפוי ימנע מהשיש להישבר או להינזק?

"הציפוי נועד להגן על משטח השיש מפני דהייה, חומציות, צבעי תבלינים, כתמי יין או משריטות ופגיעות של כלי מטבח שונים. כמובן שאם מדובר במקרים חריגים או בנזק מכוון באמצעות לחץ פיזי גדול (שבירה עם פטיש למשל) לא ניתן להבטיח הגנה מלאה".  

אם הציפוי נפגם, האם ניתן להחליפו בקלות?

"כן, הציפוי נצמד אל אבן השיש בתהליך קצר מאוד ואינו משאיר סימני דבק או לכלוך, כך שניתן להחליפו בכל זמן נתון בחדש או להסירו בהתאם לצורך. מה שבטוח, שעלות החלפת הציפוי תהיה נמוכה באופן ניכר מאשר העלות הכרוכה בהחלפת שיש..."

לסיכום, ציפוי מגן לשיש הינו הפתרון הטוב ביותר להגנה ושמירה על משטח השיש שמאפשר ליהנות מאבן שיש טבעית ויפה שתישמר לשנים ותמיד תיראה מושלם.

 

יש לכם שאלות נוספות? היועצים שלנו ישמחו לענות עליהן 1-700-500-549