1-700-500-549 
https://www.youtube.com/watch?v=kRS8Yyhu9gU

מניעת קרינה

האם אפשר למנוע את קרינת השמש? 
קרינת השמש היא עובדה קיימת שאותה אי אפשר למנוע, אבל עם האמצעים הנכונים אפשר בהחלט לחסום את קרינת ה-UV ואת החום. ומהם האמצעים הנכונים? כפי שאתם בוודאי מגנים על עצמכם בכל חשיפה לשמש, אם בבגדים, בכובע, במשקפיים או קרם הגנה, כך ניתן להגן גם על חפצים, ריהוט, מבנים ועוד. ומה הכי חשוב? כשאתם חושבים שאתם מוגנים תחת קורת גג של דירה, מבנה, מסעדה, רכב או משרד, אתם צריכים לזכור שהשמש חודרת גם מבעד לחלונות ואם חם לכם או מסנוור לכם במקום בו אתם יושבים, סביר להניח שאתם גם חשופים לקרינה. 

הפתרון הוא פשוט ומיד נדבר עליו, אבל לפני כן, כמה עובדות חשובות: 

 
  • מחקרים רבים מלמדים כי קרינה אולטרה סגולה עלולה לגרום נזק לעור שלנו וגם לפנים הבית, המשרד והרכב והוכחה כגורם מס' 1 בתחלואת סרטן העור ומלנומה. 
  • משרד הבריאות, רופאי עור, דרמטולוגים והארגונים המקצועיים, ממליצים על חשיפה נמוכה ככל שניתן לקרינה זו ושימוש באמצעים מגנים.
  • הגנה מפני קרני השמש נדרשת לא רק בשעת חשיפה מודעת, כמו בטיול בטבע, פעילות ספורטיבית או כל בילוי בים או בבריכה, אלא חשובה לא פחות בשעות הרבות בהם אנו נחשפים לקרניים המסוכנות, בכל פעילות שגרתית שאנחנו עושים: נהיגה ברכב, ישיבה במשרד בסמוך לחלון ועוד, שהן, אם נודה על האמת, חלק מרכזי בחיינו.
  • כל רקמה בגוף הבאה במגע עם השמש, סופגת קרינת ה- UV מסוכנת - כוויות, תופעות הזדקנות של העור, מחלות עור וכן פגיעה בקרנית ולחמית העין. 
  • ניתן להימנע מנזקי קרינת ה -UV באמצעי הגנה המקטינים באופן ניכר את החשיפה והמגע הישיר עם השמש. 
  • השמש יכולה להיות נעימה וטובה, היא מועילה רבות לחקלאות, לתעשיה ולמדע אך היא יכולה להיות גם הרסנית ופוגעת. הגנה ומניעה נכונה תפחית משמעותית את הסיכונים הנלווים לחשיפה לשמש ותאפשר חיים בריאים וטובים יותר.

מה הדרך להישמר? 

תינוקות - מומלץ להלבישם בבגדים ארוכים וקלים בזמן החשיפה לשמש, להצטייד בכובע עם שוליים המגנים על הפנים, האוזניים והצוואר, להשתמש בעגלות עם סוכך. גם בים או בבריכה חשוב לשמור על גופם עם קרם הגנה מותאם לסוג העור שלהם, בגד ים סגור לכל הגוף, וכמובן כובע. חשוב מאוד להקפיד לנצל את השעות הבטוחות יותר לביקור בים או בבריכה, מוקדם בבוקר או אחה"צ המאוחרות.

ילדים - ילדי הגן וביה"ס חשופים ברוב שעות היום לשמש ולנזקיה. מאחר ואינכם נמצאים איתם בשעות אלו, מומלץ להיערך כבר בבוקר לפני היציאה - למרוח קרם הגנה לפנים ולגוף במקומות החשופים, להעדיף חולצות עם שרוולים ומכנסיים עד לגובה הברך ולצייד אותם באופן קבוע בכובע. 

מתבגרים - זה אולי האתגר הגדול ביותר. הילדים שלכם כבר גדולים, הם מבלים עם חברים בים ובבריכה, יוצאים לטיולים... אתם כבר לא ממש יכולים להחליט עבורם איך יתלבשו. מה שאתם כן יכולים לעשות זה להסביר להם מה החשיבות בשמירה על הגוף מפני השמש, לציין בפניהם את נושא הזדקנות העור המוקדמת והסכנות הכרורות, לצייד אותם בקרם הגנה קטן בתיק לכל פעילות, משקפי שמש ולשכנע אותם לקנות כובע, אבל שיהיה ממש מגניב, כן?

כהורים, יש לכם אחריות גדולה בכל הקשור להגנה על המשפחה שלכם. עשיתם כל מה שיכולתם כדי להגן ולשמור עליהם בכל שלב בחייהם אבל יכול להיות שיש דבר שלא חשבתם עליו. השמש, וכמוה גם קרינת ה-UV, חודרת גם דרך זכוכיות. החלונות בבית וברכב שלכם יכולים להיות חסינים יותר אם.... תגנו עליהם. בדיוק כמו הגנה על הגוף, אותו אנו "מצפים" בביגוד ואביזרים, ציפוי מגן שמש לחלונות שלכם בבית ובמכונית יצמצם משמעותית את חדירת הקרינה, יפחית את קרני החום והסנוור, ויעניק לכם סביבה נעימה, קרירה ומוגנת יותר.  

ה- UVSHIELD - דרך חכמה להימנע מקרינה 
 
כדי להתמודד עם הנזקים הנגרמים בעת החשיפה לקרינה במהלך כל שעות היום, פותח מענה מתקדם, אשר ניתן להתקינו על גבי חלונות הרכב, הבית והמשרד. מדובר בציפוי ייחודי לחלונות המוכר בשוק העולמי כציפוי מגן שמש, בעל מנגנון UVSHIELD, הוא מומלץ ביותר לסינון מקסימאלי של קרינה אולטרה סגולה, שכאמור נקשרת לתופעות סרטניות, להתפתחות מלנומה, מחלות עיניים והזדקנות מוקדמת של העור. 

ציפוי מגן שמש UVSHIELD מומלץ ביותר לכל אדם, בין אם ברכב, בבית ובמשרד ובמיוחד לאנשים הסובלים מרגישות יתר לקרינה אולטרה סגולה. הציפוי, המסנן כמעט לגמרי (99.99%) את כל קרני ה – UVA, UVB ברמות הקריטיות, נבחן ואושר על ידי יועצים דרמטולוגים ומומחי עור, והוא מומלץ לשימוש על-ידי האגודה למלחמה בסרטן ארה"ב. 

הייחודיות של הציפוי, על פני ציפויים אחרים לחלונות, כדוגמת הציפויים הכהים או ציפויים דוחי חום למיניהם, ששכבת המגן UVSHIELD במקרה זה משולבת באופן אינטגרלי על שכבת הפוליאסטר ולכן מובילה לתוצאות גבוהות במיוחד בסינון קרינה.

ציפוי מגן שמש UVSHIELD הינו שקוף לחלוטין ואינו משנה את גוון הזכוכית הקיימת. ניתן להתקנה על גבי חלונות מכל הסוגים ואף על גבי גופי תאורה פולטי קרינה דוגמת פלורסנט.

רוצים לקרוא עוד? 
Block Dangerous UV Rays